شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق


طراحی جالب کافی شاپ شکلات + تصاویر

طراحی داخلی کافی‌شاپ شکلات ،توسط استدیو معماری بِرو کَت در شهر اوپوله لهستان انجام شده است. تم و دیواره این کافه، از شیر و شکلات آب شده، شکل گرفته است. رنگ‌های اصلی به کار رفته در این کافه، رنگ سفید و رنگ قهوه‌ای می‌باشد که به‌خوبی در دکوراسیون و فضای داخلی قابل مشاهده است.

به دلیل محدودیت فضایی و قرار دادن تمام امکانات و فضاهای مورد نیاز کافی‌شاپ، طراحی آن به صورت دو سطحی انجام شده. در سطح پایین این مربع شکلاتی، آشپزخانه، پذیرش، سرویس بهداشتی و چند میز قرار گرفته و در سطح دوم که روی آشپزخانه قرار گرفته، وی آی پی کافه می‌باشد. این سطح به وسیله پله‌هایی سفید رنگ که در کنار آشپزخانه قرار گرفته قابل دسترس می‌باشد.

در پشت فضا، پله های سفید به سطح مازنین منتهی می شود و یک درزگیر داخلی با نورپردازی پنهان در داخل یک دیوار آجری سفید تعبیه شده است.

در طراحی‌داخلی آشپزخانه این کافی‌شاپ ، از رنگ قهوه‌ای و شکلاتی به عنوان رنگ اصلی استفاده شده و وسایل و دیگر تجهیزات این بخش به رنگ سفید می‌باشد. همچنین جهت نورپردازی این فضا، از یک نور خطی نواری سفید که در سقف قرار گرفته استفاده شده که به زیباتر کردن این فضا کمک می‌کند.modern-coffee-shop-chocolate-cafe-020317-1103-01 &…

modern-coffee-shop-chocolate-cafe-020317-1103-02 &…

modern-coffee-shop-chocolate-cafe-020317-1103-03 &…


modern-coffee-shop-chocolate-cafe-020317-1103-04 &…

modern-coffee-shop-chocolate-cafe-020317-1103-05 &…
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic