شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق

به روزرسانی دکوراسیون داخلی با شومینه ال سی دی برقی + تصاویر

Vega-Gas-Fireplace-02-500x579 (Copy).jpg

روند به روزرسانی زیبایی شناسی فضای داخلی را باید مرهون ارتقاء قابل توجهی در تکنولوژی شومینه و راحتی استفاده از آن نیز دانست، بهره وری از فضای داخلی، سهولت استفاده، کنترل حرارت و توزیع گرما، استفاده از فولاد مرغوب و مشعل استاندارد و ضد زنگ برای عملکرد و بهره وری، نمونه ای از مزیت های قابل شمارش برای انواع شومینه های گازی و برقی گروه صنعتی آوالون می باشد.


Vega-Gas-Fireplace-01-500x579 (Copy).jpg


59112-1826277 (Copy).jpg

انواع شومینه گازی ال سی دی (LCD Fireplace) براحتی بر روی دیوار خانه تان نصب می شود، یک موقعیت فوق العاده زیبا برای اتاقی که هیچگاه فکر نمی کردید بتوانید شومینه ای زیبا در آن قرار دهید ایجاد می کند.
sl50-feat-800x800 (Copy).jpg
best-wall-mounted-fireplace-for-home (Copy)…
شما می توانید در هر فضایی از خانه خویش، در گوشه و کنج اتاق، در دیواری صاف و ساده و یا هر موقعیت دلخواه دیگر برای تعبیه انواع شومینه های گازی و برقی آوالون اقدام کنید، و مطمئن باشید که ترکیب کاملی از گرما، امنیت و ایمنی را خواهید داشت. تنوع سبک و سایز شما را قادر می سازد که شومینه را در اتاق نشیمن، اتاق خواب، سالن پذیرایی و یا لابی ساختمان بدون محدودیت و با حفظ اشکال هارمونیک و معماری سفارش دهید.

Vega-Gas-Fireplace-03-500x579 (Copy).jpg

vertical-electric-fireplace-modern-home-design-ide…


139-italkero-roma-gas-fireplaces_7 (Copy).…
شومینه های برقی را چگونه می توان روشن نمود؟
همانطور که می دانیم و از اسمش پیداست، شومینه برقی با سوخت برق کار می کند، راه اندازی شومینه برقی بسیار آسان است، شما از همان سیم کشی استاندارد خانه خود بدون نیاز به اجرای سیم کشی ویژه استفاده می نمائید، فقط کافی است شومینه را در نزدیکی یک پریز برق قرار داده و دوشاخه را به آن متصل نمائید و از طریق کلیدهای لمسی یا ریموت کنترل و یا از طریق گوشی های هوشمند یا تبلت شومینه خود را روشن نمائید.
 

727S-WB2-D7 (Copy).jpg

شومینه های برقی چگونه کار می کنند؟

در خصوص نحوه عملکرد شومینه برقی باید اذعان داشت که در شومینه برقی سوختن چوب واقعی وجود ندارد، بلکه این تکنولوژی با استفاده از هیزم های مصنوعی کامپوزیتی و لامپهای ال ای دی (LED) بوده که سوختن واقعی را تداعی می کند و مصرف برق خیلی ناچیزی نیز دارند. بدلیل استفاده از RGB LED در شومینه های برقی ، شما می توانید رنگ دلخواه به شعله آتش نیز بدهید.
 

94552-10985503 (Copy).jpg
 
b49bc1fd6a3e24bde7a23f9538df8b65--wall-mounted-fir…

شومینه های برقی چگونه حرارت یا گرمایش تولید می کنند؟

اساس کار شومینه های برقی ایجاد گرمایش از طریق سیستم الکتریکی است، یعنی فرآیند تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی گرمایی است. شومینه های برقی برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی گرمایی از یک هیتر برقی استفاده می کنند، عبور جریان برق از داخل مقاومت الکتریکی هیتر شومینه سبب تولید گرما می شود. برای افزایش راندمان شومینه و گرمایش از طریق هیتر، از سیستم فن (پروانه بادبزن) بهره گرفته شده است. یعنی گرمای حاصل از هیتر شومینه توسط یک دستگاه فن طولی (پروانه بادبزن) با خروجی هوای تقریباً 130 مترمکعب در ساعت به داخل محیط انتقال می یابد. شومینه های برقی سوخت پاکیزه ای دارند، گرد و غبار تولید نمی کنند، به سرعت خاموش و روشن می شوند و نگهداری آن راحت است.
 

Capture (Copy).jpg

 شومینه های برقی چه مقدار گرما تولید می کنند و برای چه فضایی مناسب هستند؟
شومینه های برقی بیش از 5000Btu/hr گرمایش دارند (در حالت روشن بودن با 1500 وات در ساعت) و در شرایط استاندارد حرارت و گرمای کافی برای یک اتاق تا 40 مترمربع را در یک ساعت فراهم می کنند و همچنین بعنوان یک سیستم گرمایشی مکمل برای محیطی در حدود 100 مترمربع نیز می توانند مناسب باشند. البته اشاره نمودیم که در شرایط استاندارد، یعنی دمای مورد انتظار شما باید در حد استاندارد باشد. و همچنین تأمین گرمایش بستگی به سیال بودن هوای خانه شما نیز دارد، یعنی رابطه مستقیم با میزان و دفعات باز و بسته شدن در و پنجره دارد.

DEEP-Vista-BI-72-12-Room-1140 (Copy).jpg

هزینه سوخت شومینه برقی چقدر است؟

استفاده از جلوه بصری شعله آتش آن بدلیل استفاده از لامپهای LED هزینه برق خیلی ناچیز دارد، چرا که در سایزهای بزرگ و در ماکزیمم مصرف روشنایی شعله کمتر از 25 وات در ساعت مصرف دارند و یک شومینه کم مصرف محسوب می شود. لیکن در صورت استفاده از سیستم گرمایشی شومینه های برقی باید اشاره نمائیم که شومینه های برقی دارای 2 حالت برای گرمایشی بصورت مینیمم و ماکزیمم می باشند، در حالت مینیمم 750 وات در ساعت (3.41آمپر) و در حالت ماکزیمم 1500 وات در ساعت (6.82 آمپر) مصرف دارند. شما با مراجعه به فرمول محاسبه قبض برق خود و با در نظر گرفتن میزان ساعات استفاده از شومینه، براحتی می توانید هزینه برق مصرفی خود را محاسبه نمائید.
شاید عده ای این سوال برایشان پیش بیاید که هزینه گرمایش برقی در مقابل گرمایش با یک سیستم حرارت مرکزی گران تمام می شود، باید این مطلب را دقت نمائیم که گاهی اوقات شومینه برقی خیلی کارآمدتر از سیستم حرارت مرکزی است. اگر شما وقت خود را در یک اتاق نشیمن سپری می نمائید، استفاده از شومینه برقی پرتابل در آن اتاق کارآمدتر است از گرمایش کل خانه که انرژی براحتی به هدر می رود.
 


نحوه و شرایط نصب شومینه های برقی چگونه است؟

از نظر نصب شومینه های برقی محدودیتی وجود ندارد. شومینه های برقی قابلیت نصب روی دیوار به حالت یک شومینه ال سی دی (LCD Fireplace) و شومینه مدرن و یا بصورت شومینه زمینی و شومینه کلاسیک و یا به حالت یک شومینه پرتابل و شومینه قابل حمل در هر یک از اتاقها یا لابی ساختمان را دارند.
لازم است بدانیم مدلهایی از شومینه های برقی از نوع شومینه مدرن و شومینه کلاسیک هستند که با فریم چوبی و با رنگ دلخواه شما قابل ترکیب می باشند. ظاهر چوبی و طراحی مستقل این شومینه این امکان را فراهم می آورد تا از اتاقی به اتاق دیگر براحتی قابلیت جابجایی داشته باشد و برای خانه، آپارتمان و یا دفتر کار مناسب و قابل استفاده باشند. همچنین علاوه بر جابجایی، شومینه های برقی در هر موقعیتی از خانه قابل نصب هستند، در دیوارهای داخلی، در ارتفاع پائین یا بالا، حتی در گوشه و کنج اتاق شما.
 
electric-fireplace-in-master-bedroom-simple-design…

clairevale-wall-mounted-electric-fireplace (Co…

آیا شومینه های برقی را در هر محیطی می توان نصب نمود؟
تقریباً محدودیتی برای محل نصب شومینه های برقی وجود ندارد، فقط تا حد امکان از نصب شومینه های برقی در محیط های مرطوب و نم دار مثل حمام خودداری نمائید. و نصب شومینه های برقی در محیط بیرون و روباز نیز توصیه نمی شود. شومینه های برقی بصورت شومینه دیواری و شومینه مدرن در هر موقعیتی از فضای داخلی قابل نصب می باشند.

best-electric-fireplaces (Copy).jpg


48b461cd46f6974ecea68fea7cb7b5a8 (Copy).jp…
چه مزایایی از شومینه برقی می تواند  شما را به خرید یک شومینه برقی تشویق کند؟
1- کیفیت هوا و سوخت پاک (بدون نیاز به هیزم و گاز و یا استفاده از سایر سوختهای فسیلی)
2- امنیت و ایمنی بالا  (عدم مصرف اکسیژن محیط، بدون دوده، خاکستر و گازهای سمی)
3- توان حرارتی بسیار خوب و راندمان بالا  (بدلیل برخورداری از سیستم گرمایشی کانوکشن (همرفت))
4- نصب و استفاده راحت و آسان (بدون نیاز به نصب دودکش و لوله کشی گاز)
5- عدم وجود آلاینده ها و گازهای گلخانه ای (بدلیل استفاده از سوخت پاک برق و تکنولوژی ال ای دی)
6- خلاقیت در طراحی (بدلیل برخورداری از طرحهای متنوع و منحصر بفرد)
7- کیفیت در تولید (بدلیل اولین و تنها دارنده استاندارد اروپا و گواهینامه های بین المللی مدیریت کیفیت)
8- تمایز در محصول (بدلیل برخورداری انعطاف پذیری و انتخاب نامحدود از طرحهای  فانتزی)
9- سیستم کنترل هوشمند (بدلیل استفاده از کنترل دما، ترموستات، تعیین زمان روشن و خاموش شدن و امکان کنترل از طریق تلفن همراه هوشمند)
10- کنترل لمسی (بدلیل عدم استفاده از کلیدهای سنتی برای اولین بار در ایران)
11- تکنولوژی آتش (بدلیل استفاده از سیستم RGB LED برای اولین بار در ایران)
12- حرارت مکمل و بی صدا (بدلیل استفاده از هیتر المنت بهمراه سیستم کانوکشن)
13- بستر آتش (بدلیل قابلیت انعطاف پذیری و جایگزینی طرحهای متنوع هیزم در بستر آتش به انتخاب مشتری)
14- طراحی و ساخت در سایزها و طرحهای سفارشی (بدلیل برخورداری از کارشناسان و طراحان مجرب)

electric-fireplace-contemporary-closed-hearth-floo…


modern-vertical-system-for-firewood (Copy)…

electric-fireplace-flat-panel-s-electric-fireplace…

master-bedroom-with-fireplace-some-lucky-people-ha…

electric-log-fireplace-insert-stand-gas-fires-and-…


electric-gas-fireplace-inserts-gas-and-electric-fi…

electricfireplace5brandon (Copy).jpg

Modern-Electric-Fireplaces-to-Warm-Your-Soul-3_Seb…

Moda-Flame-50-Wall-Mounted-Electric-Fireplace (…


master-bedroom-with-fireplace-magnificent-master-b…

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic