شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق

طراحی آشپزخانه مدولار ایتالیایی در فضای باز+ عکس


satellite-outdoor-kitchen2 (Copy).jpg


ویژگی های طراحی مدولار آشپزخانه ایتالیایی در فضای باز
آشپزخانه مدولار در فضای باز سیستمی است که توسط ریکاردو رندی، ریکاردو تراباتونی و داریو دیستفانو طراحی شده است. این سیستم آشپزخانه برای Schiffini، سازنده مبلمان ایتالیایی، طراحی و توسعه داده شده است.

satellite-outdoor-kitchen3 (Copy).jpg

بخش اصلی این سیستم همراه با تعدادی از ماژول ها به شما اجازه می دهد با خانه خود ارتباط برقرار کنید، فرقی نمیکند آشپزخانه شما چطوربه نظر برسد، در هر صورت این سیستم با آن هماهنگ می شود. طراحی مدولار تنظیمات گوناگونی را متناسب با طرح آشپزخانه شما ارائه می دهد، افراد مختلف دارای سبک پخت و پز متفاوت هستند، بنابراین، می توان روشهای مختلفی را که شما نیاز دارید قرار دهید. ساختار خمیده آلومینیوم ساخت و جمع آوری آن را آسان می سازد، همچنین تولید آن بسیار مقرون به صرفه است. در این لحظه، این طراحان برخی از ماژول های خاص مانند پلت فرم باربیکیو، اجاق های چوبی، آشپزی، باغبانی و فعالیت های فضای باز طراحی کرده اند.

satellite-outdoor-kitchen4 (Copy).jpg

satellite-outdoor-kitchen5 (Copy).jpg

satellite-outdoor-kitchen6 (Copy).jpg


طراحان: ریکاردو رندی، ریکاردو تراباتونی و داریو دیستفانوشرکت مهندسی شهران سازه آفاق , با هدف ارتقاء سطح کیفی و پیشبرد صنعت ساختمان با استفاده از تکنولوژی های مدرن , مصالح و متریال های نوین , آماده همکاری در تمامی زمینه های مربوط به ساختمان سازی اعم از طراحی و نظارت , طراحی محوطه و فضای سبز , سازه و تاسیسات ,طراحی داخلی و نما , مرمت و بازسازی  و مشارکت در ساخت می باشد


1.PNG


آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات