شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق

آشنایی با انواع جدید حفاظ خانه + عکس

حفاظ شاخ گوزنی

D (15).jpg

D (3).jpg


حفاظ شاخ گوزنی عبارتی است که بسیاری از مشتریان به دنبال آن هستند. نوع طراحی، ارتفاع، عرض، تراکم حفاظ، حفاظ در کارایی حفاظ شاخ گوزنی موثر است. حفاظ شاخ گوزنی بسیار بازدارنده تر از حفاظ سرنیزه می باشد زیرا حفاظ شاخ گوزنی اجازه حرکت کردن برروی دیوار را از سارقین سلب می نماید. با افزایش ارتفاع و تراکم حفاظ شاخ گوزنی ضریب امنیت حفاظ افزایش پیدا می کند.


حفاظ بوته ای

D (10).jpg

حفاظ بوته ای نوعی از حفاظ های خاردار می باشد بر روی سر در آپارتمان ها و دیوار ها جهت حفظ امنیت و همچنین زیبایی استفاده می شود از مزایای این حفاظ ها می توان به این اشاره کرد تا عبور از این نوع حفاظ ها به سختی و شاید بتوان گفت اصلا امکان ناپذیر باشد به دلیل شاخه های پر پیچ و بسیار تیز مانند شبیه چاقو . نصب و اجرای حفاظ بوته ای بسیار راحت و آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی اجرا می گردد.

D (13).jpg


D (2).jpg


D (6).jpg

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار نیز همانگونه که از نام آن پیداست شکل یک نی زار بسیار زیبا را در ذهن تداعی میکند و در عین زیبایی بسیار مسحور کننده است که عملا از نظر زیبایی قابل مقایسه با دو نوع حفاظ قبلی نیست و ازاین منظر برتری خاصی نسبت به دو نوع حفاظ قبلی دارد وعلاوه بر تامین امنیت یک نوع دکوراسیون نیز محسوب میگردد، طراحی و تولید حفاظ نیزار یا سرنیزه فوق العاده زیبا و امن می باشد.


D (20).jpg


D (19).jpgحفاظ لیلیوم

D (17).jpg


D (16).jpg


D (5).jpg


می توان گفت این حفاظ جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ رنگ آمیزی می شود، یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد.

درب یا حفاظ آکاردئونی1-آکاردئونی-773x1030 (Copy).jpg


درب_حفاظ_اکاردئونی2 (Copy)…درب آکاردئونی چیست؟

درب آکارئونی اصطلاحا به حفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و  ازجنس آهن می گویند که به عنوان یک حایل امنیتی و جداکننده برای فضاهای مختلف استفاده می شود.

درب آکاردئونی عمدتا به عنوان یک درب ضدسرقت استفاده می شود،همچنین برای جلوگیری ازهدر رفت فضا و ایجاد مزاحمت در مکان هایی مانند درب وودی پاساژها و .... استفاده می شود
.در حفاظ آکاردئونی استاندارد باید نکات زیر رعایت شده باشد:

  1. کمتر ازسه گل (سه لوزی) نباشد.درب سه لوزی به این استاندارد است که هم باعث حفظ امنیت و جلوگیری از ورود سارقین و حیوانات می شودوهم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب نمی شود.

  2. قفل محکم وایمن داشته باشد

  3. قسمت ریلی آن روان باشد

  4. پرچ های محکم وترجیحا ژاپنی داشته باشد

  5. پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد

  6. قابلیت بازشدن آن باسروصدا همراه نباشد


  7. بهترین سایز برای ریل درب آکاردئونی (قسمت بالایی درب که باعث حرکت کشویی می شود) سایز 6 می باشد که هم باعث راحتی باز و بسته شدن درب شود و هم باعث جلوگیری از خارج شدن درب از پل شود.

8 . پایه باید ازقوطی با ابعاد استاندارد 40*20باشدCapture.JPG


خدماتی که ارائه می دهیم حاصل سال های متمادی تجارب گرانبهاست و در کنار خود از تیم های کاری حرفه ای بهره می بریم.

تماس با ما:  1018 130 0930
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic