شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق


طراحی داخلیاتاق نشیمن- شاهکاری مدرن در شهرک بل-ایر کالیفرنیا +عکس

فرصت خوبی است که بسیاری از ما  تنها از صفحه نمایش کامپیوترهایمان نظاره گر خانه ای این چنینی می باشیم،

sleek-livingroom-black-couches-california-view (Copy).jpg
فرصت خوبی است که بسیاری از ما  تنها از صفحه نمایش کامپیوترهایمان نظاره گر خانه ای این چنینی می باشیم،

خانه ای که توسط پل مک کلین ( Paul McClean) طراحی شده است، این عمارت بزرگ دارای هفت اتاق خواب خیره کننده و دوازده حمام می باشد!که در شهرک بل ایر، لس‌آنجلس،کالیفرنیا ساخته شده است، به زودی خواهید دید که نمای چشمگیر شهر یکی از بهترین ویژگی های این خانه است. شما می توانید چراغ های چشمک زن شهر را تقریبا در هر اتاق ببینید. همراه با یک نمای تماشایی، به نظر می رسد که هر اتاق خواب به پاسیوهای گسترده ای دسترسی دارد. با چنین آب و هوای دوست داشتنی در کالیفرنیا، پنجره را می توان باز کرد و مهمانان می توانند در فضای بیرون و داخل خانه چرخی بزنند.


آیا شما عاشق نشستن بر روی یکی از این مبلمانهای سیاه رنگ و نوشیدن شامپاین در حالی که تمام چشم انداز شهر را میبینید نیستید؟ صاحبان این خانه هر روز از زندگی خود را اینگونه می گذرانند! این خانه دارای نماهای گسترده از چراغ های چشمک زن در شب است.

cityscape-electric-fireplace-modern-mansion-black-couch (Copy).jpg

نمای بیشتری ازاین عمارت عظیم، بر روی قله کوهی در کالیفرنیا پیش روی شما خواهد بود. این شومینه برقی در امتداد دیوار سنگی اجرا می شود. و مبلمان مشکی در دو نقطه مختلف توسط قالیچه ها ثابت نگه داشته می شوند.bars-black-couch-sleek-home-city-night-view (Copy).jpg

سرگرم شدن در این خانه واقع در بل ایر با وجود یک بارخانگی بزرگ بسیار آسان میشود.بار دارای کانترهای سنگی  و صندلی های مخصوص بار می باشد. رنگ آبی در زیر نور قفسه در قسمت پشت باعث می شود این بار فوق العاده سرد و خنک به نظر برسد.


electric-fireplace-posh-home-belair (Copy).jpg

حتی در طول روز (یا صبح زود) اتاق فوق العاده به نظر می رسد. مبلمان چرم مشکی با کوسن ها و چند پتو خودنمایی می کنند. دو میز کناری، نزدیک تر به بار، با چند کتاب انباشته خم شده چیده شده است.


infinity-pool-overlooking-city- (Copy).jpg

شنا کردن دراین استخر بی نهایت زیبا  تفریحی اسان است.انعکاس آسمان شهر کاملا  در آب پیداست واینطور احساس می شود که گویی ممکن است در گوشه ای از آن به خواب بروید.  این استخربا رنگ آبی روشنی که در آن بکار رفته است ، بیشتر شبیه به یک باشگاه در لاس وگاس است تا یک اقامتگاه شخصی.


outdoor-patio-couch-and-furniture-overlooking-city (Copy).jpg

لذت زندگی کردن در این خانه هرگز پایانی ندارد. در بالای صندلی کنار استخر، مبلمان و صندلی های خاکستری دیده میشود که می توان بر روی آنها لم داد. رنگ تأکیدی که در پایه های استیلی دیده میشود خانه  را اعیانی تر نشان میدهد.مجسمه کنار مبل و پایه های میزهای قهوه خوری هماهنگی لازم را دارند تا با اتاق نشیمن در فضای باز ارتباط برقرارنمایند. توپ های دکوری سبزرنگ روی میز رنگ های تیره تر را از هم تفکیک میسازد.


electric-fireplace-posh-home-belair (Copy).jpg

هنگامی که شما چنین فضای بزرگی در اختیار دارید، مشخص ساختن قسمت های مختلف  مهم است . این قسمت ها را می توان با فرش ثابت نگه داشت. با نگاه کردن به این اتاق  می توان سه قسمت برای نشستن در نظر گرفت. قسمت اول نزدیک به شومینه ، قسمت دوم برروی فرش مشکی  بین دو صندلی، و قسمت سوم درکنار صندلی مخصوص بار.


large-chandelier-lights-electric-fireplace-glass-windows-black-furniture (Copy).jpg

سرامیک های براق سفید، آنقدر درخشان  نگه داشته میشوند تا با انعکاس نوری که در ان می افتد شبیه به نورپردازی بکار رفته در سراسر خانه بنظر بیایند. شما می توانید در این طرف و و آن طرف این فضای نشیمن لوسترهای بزرگ که از سقف آویزانند را ببینید. این چراغ ها به اتاق تقارن بخشیده و هوا را با لطافت می سازد. درخشندگی و جلوه نورپردازی حاصل از نور چراغ های فلزی در سقف با انعکاس برروی دیوار سنگی چند برابر شده است.


open-floor-plan-black-couches-home-bar (Copy).jpg


ادامه دارد...
طبقه بندی: طراحی داخلی و نما، 
برچسب ها: طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی، نورپردازی، 3dmax& autocad، تقارن، رنگ و فضا، ایجاد ارتباط بین فضا و چیدمان،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ