شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق


 شاهکاری مدرن در شهرک بل-ایر کالیفرنیا (ادامه مطلب)+عکس

Capture.JPG



استفاده از کتاب ها برای افزودن به رنگ های تأکیدی دراین فضا الهام بخش استدر این تصویر جا کتابی اکریلیک مجله و یا کتاب را برای مشاهده  یک صفحه خاص باز نگه می دارد. این سرگرم کننده است تا مهمانان را به سمت جایی هدایت کنید و یا جای خود را نگه دارید وقتی که با فراغت خاطر در حال خواندن کتاب هستید. کتاب مرغابی جره در سمت چپ نیز رنگ دیگری به فضای تاریک می افزاید. کوسن ها را فراموش نکنید! علامت سوسویی که از کوسن ها می آید و با بقیه اتاق انطباق دارد.

open-floor-plan-black-couches-home-bar (Copy).jpg




در خانه ای به این  بزرگی انتظار می رود که از تمام تجهیزات جانبی و اضافی برخوردار باشد. به عنوان مثال، این سینمای خانگی مناسب برای استراحت با دوستان و خانواده است . رنگ بندی آن از بقیه خانه متفاوت است و از بسیاری سایه های قهوه ای مایل به زرد در آن استفاده می شود. صندلی های چند طبقه تئاترمقابل پرده نمایش قرار دارد و دو مجسمه گیلاس روی میز قهوه خوری آزادانه قرار دارد. پتوهای گرم و نرم  طوری روی مبل ها گذاشته میشوند که هنگام استراحت در دسترس باشند.

home-theater-theater-seating-projector (Copy).jpg


یکی از معدود جاهایی که در این خانه بدون نمای این شهر است، این راهرو است که حرفی برای خود دارد. دیوارهای سفید و کف پوش سفید فضا را با نور منعکس شده از سه آویز غرق می سازد. نرده ها و قرنیزهای استیلی یکپارچه هستند.

hallway-white-sleek-hanging-art (Copy).jpg


تقریبا هر اتاق خواب در  استردللا 864 دسترسی به استخر و یک نمای خیره کننده دارد. رنگ بسیار کمی در این اتاق خواب بکار رفته است. ملافه سفید مدرن است و کوسن های سفید نمای بیرون را به عنوان نقطه کانونی حفظ میکند . نیمکت ساده در پایین تخت هم کاملا شکیل است.

bedroom-incredible-view-large-windos- (Copy).jpg



متراژ این اتاق خواب بنفش در مقایسه با اتاق خواب آخر کمی بیشتر است. تخت روی یک فرش خاکستری ضخیم با ملافه قرار داده شده ، و با روتختی بنفش وکوسن ها پوشانده شده است. گزینه های مختلفی برای نشستن در سراسر اتاق وجود دارد و نیز یک آینه بزرگ میبینیم ، که بر روی دیوار تکیه داده شده است، که دید نما را  چند برابر میکند. ویژگی تأکیدی مورد علاقه چراغ اویزی است که در گوشه سمت راست تخت آویزان است.

glamourous-bedroom-purple-bedding-large-windows- (Copy).jpg



یکی از رنگارنگ ترین آیتم های مورد استفاده در این خانه به عنوان یک ویژگی تأکیدی، تابلوی نقاشی آویزان بر روی دیوار این اتاق خواب است. این تابلوی نقاشی دارای رنگ ها و ویژگی های نئونی روشن تر یک مردی است که در حال گیتار زدن است. از رنگهای موجود در این نقاشی ها در سراسر اتاق بکار میرود.آنگاه رنگ  قرمز این اثرهنری بر روی دو بالش روی تخت تکرار می شود. همه چیز در فضا متقارن است به جز دو قطعه هنری.که یکی بر روی دیوار سمت راست و دیگری بالای تخت است.

wall-art-colorful-white-plush-rug-on-hardwood-floor- (Copy).jpg



با نگاهی دقیق تر به تابلو نقاشی می توانید بگویید که این تابلو واقعا اتاق را تعریف میکند. حتی منظره با شکوه در پس زمینه در مقایسه با تابلوی هنری محو و ناپدید است.

man-playing-guitar-art-gray-bedding-overlooking-belair- (Copy).jpg



این راهرو دراستردللا 864 از شیشه ساخته شده است. شما می توانید به طور کامل وسط و داخل آن را ببینید. مجسمه به طور چشمگیری در داخل در سمت چپ قرار میگیرد و یک راهرو کرمی رنگ شما را به سمت درب های ورودی هدایت میکند.

hallway-glass-lights-large-sculpture (Copy).jpg



از این زاویه، شما می توانید نوار خانه و همچنین کلکسیون شراب بزرگ را از بیرون ببینید. یک راهرو به سمت درب خروجی محل مناسبی برای پیاده روی اواخر عصر است. هر طرف از خانه هنرمندانه نورپردازی شده است که این احساس سینمایی به خانه می دهد .پس زمینه دیوارباربه رنگ آبی است.

stunning-outdoor-space-walkway-glass-lights (Copy).jpg



یک آتشگاه کشیده و درازمحلی برای خوشامدگویی مهمانان است و از اتاق خواب های مختلف در خانه به آن دید دارد. ازاینجا می توان استفاده از نور پردازی های مختلف را دید که به هر قسمت از خانه انرژی وحس متفاوتی می دهد.یک محوطه چمن بزرگ در انتظار پاهای برهنه شما زمانیکه از استخر و اتاق خواب ها می ایید وجود دارد.

firepit-outside-patio-gr_- (Copy).jpg



این خانه با داشتن فضاهای زیادی که به اوقات خوش اختصاص پیدا می کند، ابزاری برای سرگرم  کردن مهمانان به شمار می آید. این اتاق بیلیارد به سبک مدرن است. یک فرش کرکی بلند زیر میز بیلیارد پهن شده و یک تابلو هنری معاصر آویزان بر روی دیوار وجود دارد. یک قطعه هنری روشن با چراغ های تعبیه شده در آن نمایی از مرکز شهر را به تصویر می کشد ، که می تواند همان شهری باشد که خانه به آن مشرف است.

pool-plush-rug-beautiful-city-art-on-wall (Copy).jpg



چه روش هوشمندانه ای برای نمایش صدها بطری شرابتان! این دیوار شراب با یک نور آبی رنگ روشن میشود و می تواند درسراسر 

خانه دیده شود. نوراین چراغ های دور فلزی در همه طرف بطری طوری به انها میخورد که انگارآنها نقاشی های کمیاب داخل موزه 

هستند. حال تعجب ما فقط  از این است که چگونه آن نورها به بطری های پایینی میرسند زمانی که آنها آماده برای یک گیلاس شراب 

هستند!

marble-open-kitchen-microwave- (Copy).jpg


ادامه دارد...




طبقه بندی: طراحی داخلی و نما، 
برچسب ها: طراحی داخلی، نورپردازی، تقارن، 3dmax& autocad، رنگ و فضا، محوطه ویلا، ایجاد ارتباط بین فضا و چیدمان،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ