تبلیغات
شرکت مهندسی شهران سازه آفاق - استخرهای ناپدید شدنی باور نکردنی + تصاویر
شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 مرداد 1396

استخرهای ناپدید شدنی که باید ببینید تا باور کنید + تصاویر

This company turns your pool into a deck, increasing your outdoor space.


تصور کنید: شما میخواهید فقط یک شنای مختصر در استخر حیاط خلوت خود داشته باشید تا شاداب شوید.شما بیرون میروید، خود را خشک میکنید، وناگهان استخر در جلوی چشمان شما ناپدید میشود، درحالیکه به شما فضای حیاط بیشتر و آرامش خاطر در مورد ایمنی کودکان و حیوانات خانگی خود را میدهد.


5 (Copy).jpg

6 (Copy).jpg

7 (Copy).jpg

This company turns your pool into a deck, increasing your outdoor space.

شرکت با در نظرداشتن ایمنی و عملکرد در اولویت طرح های طراحی AGOR ، کف های متحرکی را برای استخرهای شنا طراحی کرده است که ساخته شده از استیل ضد زنگ و یک سیستم هیدرولیکی آبی است که ارتفاع کف را تنظیم میکند.طبقه متحرک AGOR برای انعطاف پذیری کامل طراحی شده است.
This company turns your pool into a deck, increasing your outdoor space.


pool-covers_030616_02-800x1066 (Copy).jpgوقتی این طبقه کاملا قفل می شود،کف کاملا آب را میپوشاند و قادر است تا سه برابر میانگین بار را تحمل کند که این راهی عالی برای توسعه حیاط خانه شماست،تا آنرا برای تفریحات و بازی ها و دورهمی های اجتماعی آماده سازد.
یک جنبه دیگر عالی این کف متحرک این است که " یا همه چیز یا هیچ چیز" ، بعبارتی دیگر بخاطر وجود سیستم هیدرولیکی آبی ،کف میتواند هر چقدر که شما میخواهید بالا باشد یا هر قدر که میخواهید پایین و هر چیزی بینابین آن، این ویژگی برای خانواده هایی با کودکان خردسال که میخواهند آب بازی کنند اما هنوز شنا کردن بلد نیستند بسیار عالی است.

ترجمه: سایت شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
منبع: contemporist
طبقه بندی: تکنولوژی و معماری،  طراحی محوطه و فضای سبز، 
برچسب ها: تکنولوژی و معمازی، طراحی استخر، استخرهای ناپدید شدنی، طراحی فضای سبز، شهران سازه آفاق، مشارکت در ساخت، شرکت معماری شهران سازه آفاق،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ