شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 19 آذر 1396

طراحی اتاق کودک به رنگ صورتی + تصاویر

teenage-girls-room-ideas-9 (Copy).jpg


فیلم نمونه کارهای طراحی اتاق کودک:

این خانه صورتی؛ پر از عشق و آرامش است.
می گویند رنگ دخترهاست! شاید چون صورتی رنگی آرام بخش و شادی آور است و دخترها هم همین خاصیت ها را دارند! اما خوب است بیشتر از موارد استفاده رنگ صورتی بدانید

0ffb722a8b60056e9996589c283214b6 (Copy).jpg

99 (Copy).jpg

17 (Copy).jpg

دنیای رنگ ها مفاهیم خاص خودش را دارد. شناخت روانشناسی رنگ ها به شما کمک می کند تا احساسات تان را با رنگ ها همگام کنید و برای تغییر برخی از حس های ناخوشایند، از رنگ ها و اثرات شگفت انگیز آنها غافل نشوید. یکی از رنگ های پر طرفدار در میان عروس خانم ها صورتی است. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا صورتی رنگی دخترانه است و پسر ها کمتر به انتخاب این رنگ تمایل دارند؟ یک روانشناس به شما می گوید که چرا دختر ها رنگ صورتی را دوست دارند و اگر فردی بیش از حد به صورتی علاقه مند باشد، در شخصیت او چه مشکلاتی دیده می شود. همین موضوع بهانه خوبی برای دوستداران رنگ صورتی است تا با مفاهیم رنگ محبوب شان آشنا شوند و حتی برای لاغری و تناسب اندام صورتی را به محیط زندگی شان راه دهند.

18 (Copy).jpg

dollhouse-toddler-bed-4 (Copy).jpg

Cute-Design-for-Girls-Baby-Rooms-with-Pink-Flowers-and-Butterfly (Copy).jpg

عاشقانه و دخترانه


تقریبا همه می دانیم که صورتی رنگی دخترانه است که عشق، احساسات رمانتیک و عاشقانه را به دیگران القا می کند. این روزها رنگ صورتی به دکوراسیون خانه ها هم راه یافته و می تواند در آرامش ما تاثیر داشته باشد. به همین دلیل یکی از رنگ های پیشنهادی برای دکوراسیون اتاق خواب صورتی است. صورتی های تیره تر نشانه شادی و نشاط هستند و این حس را به شما منتقل می کنند. پس اگر می خواهید در فضای یکی از اتاق ها شادی ونشاط بیشتری داشته باشید از صورتی های پر رنگ تر و سرخابی کمک بگیرید.

19 (Copy).jpg

20 (Copy).jpg

ضد افسردگی


روانشناسان بر این باورند که صورتی رنگی قدرتمند است. بدین معنا که از یک سو می تواند آرامش و راحتی ایجاد کند و از سوی دیگر با القای حس شادی و نشاط به جنگ افسردگی بروند. به افراد افسرده و غمگین توصیه می شود که صورتی های پر رنگ و شاد را به محیط زندگی شان راه دهند. در این صورت شادی و نشاط بیشتری را تجربه می کنند و وقتی به خانه می رسند، آرام و شادتر هستند. علاوه بر این گفته می شود که صورتی رنگی امید بخش است و سبب می شود نسبت به آینده دیدگاه روشن تری داشته باشید. صورتی پرخاشگری را کاهش می دهد و از شدت عصبانیت می کاهد.


24 (Copy).jpg


فقط مخصوص اتاق بچه ها نیست

وقتی نام رنگ صورتی می آید بطور خودکار فکر می کنیم که صورتی مخصوص اتاق دختر بچه هاست در صورتیکه این رنگ برای اتاق نشیمن و اتاق های خواب هم بکار می رود. صورتی در کنار سفید فضایی شیک و آرام ایجاد می کند. اگر می خواهید فضا کلاسیک تر به نظر برسد این ترکیب را فراموش نکنید. اگر صورتی را با قهوه ای ترکیب کنید ترکیب زیبایی ایجاد می شود که برای اتاق نشیمن گزینه مناسبی است. صورتی در کنار سیاه هم جلوه مدرن تری به اتاق می بخشد و فضا را تا حدودی عاشقانه می کند. صورتی و بادمجانی ترکیب مدرن و زیبایی است که از سلیقه متفاوت شما حکایت می کند و صورتی در کنار طوسی یا خاکستری، آرامش فضا را افزایش می دهد.


25 (Copy).jpg

26 (Copy).jpg


رنگ کاهش اشتها


صورتی از جمله رنگ هایی است که اگر در فضای آشپزخانه از آن استفاده کنید، اشتهای شما را کاهش می دهد. در صورتیکه به دنبال رژیم های لاغری هستید و دلتان می خواهد به تناسب اندام برسید، رنگ صورتی را در فضای آشپزخانه دست کم نگیرید. این رنگ اشتهای شما را برای مصرف مواد غذایی چرب و پر کالری کاهش میدهد و شما را نسبت به مصرف غذاهای کم حجم و سالم ترغیب می کند. پس بشقاب و وسایل غذاخوری را صورتی انتخاب کنید تا هنگام غذا خوردن آرامش بیشتری داشته باشید و به آرامی غذا را به معده تان بفرستید. تحقیقات پژوهشگران نشان می دهد وقتی با سریع غذا می خورید پیام سیری دیرتر به مغز شما مخابره می شود و در نتیجه غذای بیشتری به معده تان می فرستید. در صورتیکه وقتی با آرامش غذا می خورید پیام سیری به موقع مخابره شده و حجم زیادی از مواد غذایی و کالری ها به بدن شما وارد نمی شود. بنابراین صورتی کمرنگ با القای آرامش شما را در کاهش وزن و احساس سیری همراهی می کند.

طالع بینی رنگ صورتی!
 • در صورتیکه رنگ مورد علاقه شما صورتی است، فردی دوست داشتنی، مهربان، سخاوتمند و حساس هستید که به نیازهای دیگران توجه می کنید.
 • رفتار دوستانه ای دارید و با دیگران با ملاطفت و مهربانی برخورد می کنید.
 • دلتان می خواهد از دیگران به خوبی مراقب باشید و غریزه مادری شما پر رنگ است.
 • رمانتیک و حساس هستید و دوست دارید با همسر آینده تان روابط عاشقانه داشته باشید.
 • چشم انداز ودیدگاه شما نسبت به زندگی مثبت است. با این طرز فکر خوبی های آدم ها را می بینید و همیشه به نیمه پر لیوان فکر می کنید.
 • از نظم و ترتیب خوشتان می آید و دوست دارید هر کاری را طبق اصول و قانون پیش ببرید. چهارچوب های زندگی شما مشخص است.
 • آرامش، محافظه کاری و صلح طلبی هم درشخصیت شما دیده می شود. شاید رگه هایی از کمرویی هم داشته باشید و ارتباط با سایرین برایتان خیلی راحت نباشد.
 • گاهی اوقات کمی ساده لوح هستید و شرینی خاصی دارید که شما را به دختران کم سن و سال نزدیک می کند.
 • در هر سن و سالی که باشید جوان تر از سن تان به نظر می رسید و شخصیت زنانه تری دارید.
 • یکی از دغدغه های شما این است که بیشتر روی پای خودتان بایستید. خودتان را بیشتر دوست داشته باشید. در این صورت می توانید علاقه و محبت دیگران را به سمت خودتان جذب کنید.
pink-kids-bedroom-1 (Copy).jpg

teenage-girls-cool-shaped-beds-design-furniture_169165 (Copy).jpg

27 (Copy).jpg

29 (Copy).jpg

30 (Copy).jpg

 • رنگ صورتی از ترکیب رنگ قرمز و سفید ، به دست می‌آید. این رنگ از عشق و احساسات سخن می‌گوید و به فرد احساس آرامش می‌دهد.
 • گفتنی است رنگ صورتی تمام "نفرت ها" و "کینه ها" را از انسان دور می کند و سمبل شادی و آرامش را به انسان هدیه می دهد. "قلب" انسان از دیرباز با رنگ صورتی و یا قرمز به تصویر کشیده می شده است و این رنگ نشانگر دوستی است و حس شادی و نشاط را برای انسان ها به وجود می آورد.
 • بررسی ها نشان می دهند تمام افراد هر چند وقت یکبار باید لباسی به رنگ صورتی بپوشند تا احساس شادی و نشاط کنند و این باور نادرست که رنگ صورتی ویژه ی زنان است تنها باعث دور کردن مردان از رنگ های شاد و آرامش بخش می شود.
 • نتایج مطالعات همچنین نشان می دهند رنگ صورتی از جمله رنگ هایی است که انسان ها با آن به راحتی انس می گیرند و می تواند تمام امواج و "فرکانس های منفی" و مضر را از انسان ها دور کند.

98 (Copy).jpg

97 (Copy).jpg

 • رنگ صورتی، در واقع همان رنگ قرمز کم رنگ است و معمولاً نشانگر عشق است.
 • رنگ صورتی اثر آرام‌بخشی دارد. در ورزشگاه‌ها معمولاً رختکن تیم حریف را به رنگ صورتی نقاشی می‌کنند تا بازیکنان آن‌ها کم انرژی و منفعل شوند.
 •  این رنگ باعث تحریک عواطف و احساسات می‌شود و فرد را مهربان می‌کند. شما می‌توانید از این رنگ برای بهتر شدن روابط عاطفی و مشکلات ارتباطی خود استفاده کنید.
 • استفاده مدام از رنگ صورتی باعث می‌شود فرد حساس ، خیال باف و رویایی بشود و از دنیای واقعی فاصله بیشتری بگیرد.
 • رنگ صورتی ، رنگی سرگرم کننده و رنگ مطلوب کودکان به خصوص دختران خردسال است. با دیدن این رنگ غریزه‌ی پدری یا مادری فرد تحریک می‌شود.
 • رنگ صورتی بردباری و صبوری را به انسان القا می کند و افراد را به مهربانی و محبت تشویق می‌کند. وقتی شخصی ناراحت و عصبانی باشد ، رنگ صورتی به او پیام می‌دهد که آرام باش تا مسائل مسیر طبیعی خود را طی کند.استفاده از رنگ صورتی در رنگ آمیزی مکان‌های مختلف ، در کاهش پرخاشگری موثر است. به همین دلیل در موارد بسیاری برای رنگ آمیزی دیوارهای زندان‌ها و مکان‌های پر استرس از رنگ صورتی استفاده می‌شود.

100 (Copy).jpg

618 (Copy).jpg

630x9999px-149594dd97ce64d3a3f53b8a5c5c9fd2 (Copy).jpg

366219_711 (Copy).jpg

1011064259 (Copy).jpg

color-for-bedroom-of-child-12 (Copy).jpg

contemporary-kids-bedroom-with-built-in-bookshelf-and-wallpaper-i_g-IS1rll03ra3cm70000000000-EDjaM (Copy).jpg

 • باقی ماندن طولانی مدت در فضاهای صورتی رنگ ، هشیاری را پایین می‌آورد و احساس خواب آلودگی و کسالت را به همراه می‌آورد. مردان نیز رنگ‌های صورتی هلویی را به صورتی ارغوانی ترجیح می‌دهند.
 • با وجودی که اثر آرام بخشی رنگ صورتی مشخص شده است ولی پژوهشگران دریافته‌اند که این اثر تنها در خلال مواجهه اولیه به وجود می‌آید. مثلاً هنگامی که از این رنگ در زندان‌ها استفاده شد، زندانیان پس از عادت کردن به آن، حتی ناآرامتر از قبل شدند.


 • مردان نیز رنگ‌های صورتی هلویی را به صورتی ارغوانی ترجیح می‌دهند.
 • رنگ صورتی درواقع همان قرمز است که کمرنگ شده باشد. اگر به این رنگ علاقه دارید تمام صفات رنگ قرمز را کمی ملایمتر دارا می باشید، با گذشت هستید و در عشق، تندی نشان نمی دهید.دیگران را خوب درک می کنید و با اطرافیان خود با ملایمت و لطف رفتار می کنید و به دلیل نشاط و شادابی تان مورد علاقه اطرافیان خود هستید. آنهایی که به این رنگ علاقه دارند اغلب شکستها، خشونتها و دشواری های زندگی را تحمل کرده اند و با مشکلات فراوان مواجه شده اند.

  95 (Copy).jpg

  baby-nursery-bedroom-designs-the-wall-beside-curtain-car-theme-furniture-set-white-wooden-laminated-floor-white-musical-crib-mobile--792x594 (Copy).jpg

  girl-baby-room4 (Copy).jpg

  barbie_room_cnt_6may11_pr_b (Copy).jpg


شرکت مهندسی شهران سازه آفاق , با هدف ارتقاء سطح کیفی و پیشبرد صنعت ساختمان با استفاده از تکنولوژی های مدرن , مصالح و متریال های نوین , آماده همکاری در تمامی زمینه های مربوط به ساختمان سازی اعم از طراحی و نظارت , طراحی محوطه و فضای سبز , سازه و تاسیسات ,طراحی داخلی و نما , مرمت و بازسازی  و مشارکت در ساخت می باشد

***************************************************************
خدماتی که ارائه می دهیم حاصل سال های متمادی تجارب گرانبهاست و در کنار خود از تیم های کاری حرفه ای بهره می بریم.

تماس با ما:  1018 130 0930طبقه بندی: طراحی اتاق کودک، 
برچسب ها: طراحی اتاق کودک به رنگ صورتی، دیزاین اتاق خواب کودک، طراحی دکوراسیون داخلی، مشارکت در ساخت، شرکت معماری شهران سازه آفاق، سفارش طراحی اتاق کودک، طراحی ویلای خود را به ما بسپارید،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic