تبلیغات
شرکت مهندسی شهران سازه آفاق - مشارکت در ساخت در مازندران
شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق
مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 20 خرداد 1395

1212.jpgبا افزایش قیمت ملک در یک دهه اخیر، توانمندی سازندگان برای تبعیت از الگوی خرید زمین و سپس ساخت آن کمتر شده است، به این ترتیب از آن زمان به بعد سازندگان به سمت مشارکت در ساخت رو آورده اند. مالکان هم به این دلیل که خود اغلب توانایی سرمایه‌گذاری و فن و تخصص لازم برای ساخت و ساز برخوردار نیستند، وارد حوزه مشارکت می‌شوند. به همین دلیل مشارکت در ساخت امری ضروری به نظر می رسد تا هم مالکین و هم اجرا کنندگان به بهره مناسب دست یابند.

مالکین اصولا نگرانی های خاصی در مشارکت خود دارند و می خواهند بنا به خوبی و در زمان بندی تعیین شده، ساخته شود. بنابراین مشارکت با شرکت های دارای تجربه و موفق در این زمینه می تواند گزینه ای خوبی برای مالکین باشد تا از روند طراحی، کارهای اداری و اجرای درست ساخت و ساز بنا خیال آسوده داشته باشند.

شرکت شهران سازه آفاق، با بیش از 6 سال سابقه در زمینه معماری، ساخت، نظارت و مشارکت در بابلسر و برخورداری از تیم طراحی و اجرایی قدرتمند، آمادگی لازم در جهت مشارکت در ساخت با مالکان و سازندگان محترم را دارد.

ارتباط با ما:

55.JPGطبقه بندی: مشارکت در ساخت، 
برچسب ها: مشارکت در ساخت، مازندران بابلسر، مشارکت در پروژه ها، مشارکت در ساخت و ساز، شرکت معماری و مهندسی، شهران سازه آفاق، پیمانکاری و اجرا،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ